Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez DGW
    informacyjnie: w dniach 10-19 października jestem niedostępny
    [/quote]
    ops:


    Chip stage 1

    Komentarz


    • Jestem umowiony jutro na grubsza wizyte. DGW ma wylaczony telefon. W zwiazku z kupnem turbiny przez DGW mialem mu przelac jakas zaliczke, ale do dzis nie dostalem info. Jestem w kropce, bo nie chce jechac 250 km na marne, bo nie wiem czy kupil turbo, moze ktos z forumowiczow ma nim blizszy kontakt? wyjazd mam zaplanowany jutro na 5 rano...

      Komentarz


      • pewnie Grześ dziś posiedzi sobie w nocy na poczcie jak wróci i odpisze, sprawdzaj pocztę,

        Komentarz


        • natash, jeśli umawiał się z Tobą to słowa dotrzyma...
          Martino
          125 KM /272 Nm - to już było....
          teraz jest duży "+"
          dgw.esite.pl


          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
          -----------------------------------------------
          PerfectService by DobryGrześWawa

          Komentarz


          • Zamieszczone przez martino
            natash, jeśli umawiał się z Tobą to słowa dotrzyma...
            Tylko nie dostałem informacji, czy turbina jest już u niego...

            Jak nie odpowie do jutra rano na PW lub pocztę głosową to chyba odpuszczę, bo nie chce mi się jechać 300 km na darmo...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez natash
              Tylko nie dostałem informacji, czy turbina jest już u niego...
              Jeżeli napisał że do 19-go jest niedostępny, to sprawdziłbym czy wszystko jest gotowe na Twój przyjazd. . .

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Dzida
                Zamieszczone przez natash
                Tylko nie dostałem informacji, czy turbina jest już u niego...
                Jeżeli napisał że do 19-go jest niedostępny, to sprawdziłbym czy wszystko jest gotowe na Twój przyjazd. . .
                No właśnie tym torem myślę. Nie mam potwierdzenia, że turbo jest, miałem wysłać zaliczkę na nie, ale nie dostałem info o tym, akurat wstrzeliłem się na kontakt przed urlopem i wizytę po urlopie... Wysłałem PW, nagrałem się na pocztę i czekam, nic innego nie wymyślę. Nie mam info, nie jadę, bo mam obawy, że turbo nie zostało zamówione. Najgorsze, że dzień urlopu pójdzie się ....

                Komentarz


                • Info telefoniczne jedziemy .

                  Komentarz


                  • Info telefoniczne jedziemy .

                    A nie mówiłem..... Jak się umówił..... to jest pewniak!
                    Martino
                    125 KM /272 Nm - to już było....
                    teraz jest duży "+"
                    dgw.esite.pl


                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                    -----------------------------------------------
                    PerfectService by DobryGrześWawa

                    Komentarz


                    • Przydałaby się asystentka dla P. Grzegorza od umawiania wizyt
                      bkc+dsg

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez dwaoka
                        Przydałaby się asystentka dla P. Grzegorza od umawiania wizyt
                        Też mu to dziś mówiłem

                        Ja po raz kolejny (nie liczę już który) jestem gotów z czystym sumieniem polecić usługi Grzesia. Wychwyci w samochodzie absolutnie każdą usterkę, jest z nim dobry kontakt, ceny są atrakcyjne i terminy oczekiwania też są przyzwoite - z dnia na dzień żaden porządny mechanik terminu nie umówi.

                        W uznaniu dla jego zasług pozostaje mi się pochylić nad magiczną karteczką, którą dziś otrzymałem (niestety zapisaną dwustronnie ). Za to mam pewność że znam dokładnie stan swojego auta, a po wizycie u jakiegokolwiek innego mechanika takiej pewności bym nie miał

                        Dzięki i pozdrawiam DGW!
                        2006 - 2016 --> O1 1.9 TDI ASV: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24133
                        2016 --> O3 1.4 TSI: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=95492

                        Komentarz


                        • Ja też mam pozytywne wrażenia, szkoda że tak daleko... jak dla mnie :?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez natash
                            Ja też mam pozytywne wrażenia, szkoda że tak daleko... jak dla mnie :?
                            ajtam, ajtam....... :szeroki_usmiech jak meches dobry to warto też mam tunera jakie 300 km ode chałupy, ale prdróż powrotna.......... :satan
                            >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                            Komentarz


                            • Ktoś wie czy DGW jest dostępny?
                              Napisałem do niego PW 04.11.11 i czekam na jakieś info, ale na razie cisza.
                              W Polsce nie ma kryzysu.
                              Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                              Komentarz


                              • Daj mu trochę czasu. Odpisze na pewno. Terminy wolne są pewnie na koniec listopada bo ja jakieś dwa tygodnie temu się umówiłem na 21 XI. Dobry fachowiec jest prawie zawsze zawalony robotą.
                                Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez dwaoka
                                  Przydałaby się asystentka dla P. Grzegorza od umawiania wizyt
                                  Rozpraszłaby Go, a to dłuższe terminy :P

                                  Komentarz


                                  • DobryGrześWawa się odezwał i jestem już umówiony na wizytę. Niestety wstępne internetowe diagnozy nie są zbyt optymistyczne.
                                    W Polsce nie ma kryzysu.
                                    Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                    Komentarz


                                    • Panie Grzegorzu..... :szeroki_usmiech

                                      .....przetestowałem dzisiej świeżutkie nastawy w ruchu ulicznym i ....... jest szwung kruca bomba, jest szwung

                                      a tak btw to jest ten suchy chleb? :zlosnik:
                                      >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                      Komentarz


                                      • Panowie wytłumaczcie mi jak trafić do pracowni artystycznej DGW od strony Wawy?
                                        Nie mam nawigacji ani mapy, bo jak się domyślam DGW operuję gdzieś poza Warszawą?
                                        W Polsce nie ma kryzysu.
                                        Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Udesky
                                          Panowie wytłumaczcie mi jak trafić do pracowni artystycznej DGW od strony Wawy?
                                          Nie mam nawigacji ani mapy, bo jak się domyślam DGW operuję gdzieś poza Warszawą?
                                          Jedziesz sobie modlińską, kierujesz się na legionowo, potem cały czas kierujesz się na Nasielsk, mijasz zaporę wodną w Dębę, za zaporo na rondzie prosto, za rondem masz jakiś 1km po prawej stronie będzie sklep spożywczy zaraz za sklepem będzie warsztat.
                                          Best ET = 13.666
                                          Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                          PerfectService by DGW

                                          http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                          Komentarz


                                          • Panowie wytłumaczcie mi jak trafić do pracowni artystycznej DGW od strony Wawy?
                                            Nie mam nawigacji ani mapy, bo jak się domyślam DGW operuję gdzieś poza Warszawą?
                                            Przejeżdżasz przez Legionowo a potem skręcasz w lewo na Nasielsk. Tam jest lewoskręt. Potem jedziesz cały czas na Nasielsk. Dojeżdżasz do tamy, a za nią jest rondo. Przejeżdżasz prosto i tak mniej więcej za 700 - 800 metrów po prawej masz warsztat.
                                            Martino
                                            125 KM /272 Nm - to już było....
                                            teraz jest duży "+"
                                            dgw.esite.pl


                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                            -----------------------------------------------
                                            PerfectService by DobryGrześWawa

                                            Komentarz


                                            • sesik,
                                              Martino
                                              125 KM /272 Nm - to już było....
                                              teraz jest duży "+"
                                              dgw.esite.pl


                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                              -----------------------------------------------
                                              PerfectService by DobryGrześWawa

                                              Komentarz


                                              • Dzięki chłopaki.
                                                Dojazd widzę prosty. Ale przez te korki na Modlińskiej w godzinach popołudniowych to ja będę musiał ze 3 - 4h wcześniej wyjechać.
                                                W Polsce nie ma kryzysu.
                                                Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                                Komentarz


                                                • Udesky, nie ma już takiej tragedii na Modlińskiej.
                                                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Witam!!!
                                                    Czy może ktoś podrzucić pozycję w targeo, google maps warsztatu pana Grzesia. Jestem z nim umówiony na ten piątek na większą robotę. Czy ktoś w Warszawy lub okolic może mi podać którędy najlepiej pojechać, aby nie trafić na korek/remonty. Będę jechał od strony Lublina/Zakrętu. Z góry dziękuję.
                                                    O1-->O3--> ?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X